اخبار حزبی

جلسات حوزه‌ها به‌سمت حضوری شدن می‌رود

هفتاد و پنجمین جلسه هیئت دبیران حوزه‌های حزبی در ۸ شهریور با ریاست احمد حکیمی‌پور برگزار گردید. در این جلسه دبیران حوزه‌ها گزارش جلسات خود با اعضا را ارائه کردند

به‌زودی دو کتاب جدید از انتشارات حزب اراده ملت به چاپ خواهد رسید

دو کتاب فریادی بر دیوار و یک مرد برای چاپ نهایی ارسال شد. طبق گزارش روابط عمومی انتشارات حاما، کتاب فریادی بر دیوار (تألیف زهره رحیمی) و یک مرد (تألیف اکبر صمدی) بعد از صفحه بندی نهایی و طراحی جلد برای چاپخانه ارسال شده‌ است

ابراز نگرانی دفتر سیاسی حزب از برخورد با اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها

صد و هشتاد و سومین جلسه دفتر سیاسی حزب با حضور اکثریت اعضا در چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه به ریاست شمس افرازی زاده برگزار گردید. در این جلسه از آقایان فیض، خادمی و تنوری نیز برای حضور در جلسه دعوت به عمل آمده‌ بود.

گردهمایی سالانه حزب باز هم به تعویق افتاد

گردهمایی سالانه حزب که برای دهم شهریور ماه پیش بینی شده بود به تعویق افتاد. ظاهراً تلاش مسئولین حزب برای اجاره سالن مناسب در شهر تهران عامل اصلی این قضیه بوده است.

طولانی‌ترین جلسه شورای مرکزی حزب برگزار شد

چهاردهمین جلسه شورای مرکزی حزب روز جمعه ۲۰ مرداد برگزار گردید. دستور کار اصلی این جلسه نحوه تعامل حزب با انتخابات مجلس در اسفند ماه امسال و بحث پیش ثبت نام نامزدها بود

ثبت روزنامه رسمی حزب صورت گرفت

هفته گذشته نتایج و مستندات دهمین کنگره حزب (مرداد ۱۴۰۰) در روزنامه رسمی کشور منتشر شد. در این آگهی تغییرات جدید اساسنامه و اسامی منتخبین کنگره دهم آمده است.

کتاب پرسه در حوالی سیاست برای کسب مجوز به ارشاد رفت

از شروع به انتشار نشریه خاطرات سیاسی بیش از پنج سال می‌گذرد و در این پنج سال ۲۰ شماره از این نشریه منتشر شده‌است. سرمقاله تمام این نشریات توسط حسن اکبری بیرق عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت نوشته شده‌است.

انتخابات مجلس دستورکار دفتر سیاسی

در دو جلسه اخیر دفتر سیاسی نحوه برخورد حزب با مسئله انتخابات مجلس به بحث گذشته شد. تغییر قانون انتخابات در ماه های اخیر با پالس های صادره از جانب حکومت؛ سوابق حضور حزب در انتخابات با نگاه عمومی جامعه به این دوره انتخابات از محورهایی بودند که دراین جلسات مورد توجه قرار گرفتند.

نظرات اعضای حزب در مورد انتخابات احصا شد

در آخرین جلسه هیات دبیران حوزه های حزب با ریاست احمد حکیمی پور، دبیران حوزه ها مختلف حزبی گزارشی از نظرات اعضای حوزه های خود در مورد انتخابات مجلس و نحوی تعامل حزب با این مسئله ارائه دادند.

حوزه تهران تشکیل شد

هفتاد و دومین جلسه هیئت دبیران حوزه‌های حزب چهارشنبه هفته گذشته تشکیل جلسه داد. در این جلسه مسعود خادمی دبیر حوزه تهران گزارش خود از اولین و دومین جلسه این حوزه را ارائه کرد.

کتاب داستانی "یک مرد" به ارشاد ارسال گردید

دومین کتاب داستانی انتشارات حزب اراده ملت برای کسب مجوز انتشار به وزارت ارشاد ارسال گردید. بعد از چاپ و ارائه کتاب یک خوشه نور، انتشارات حزب روند چاپ آثار داستانی خود را ادامه‌داد و هفته گذشته دومین داستان بلند خود را برای انتشار آماده کرد.

سومین ویژه نامه نشریه اراده ملت منتشر شد.

بعد از دو ویژه‌نامه "روز جهانی زن (اسفند ۱۴۰۱) " و "نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (اردیبهشت ۱۴۰۲) "، سومین ویژه‌نامه نشریه اراده ملت منتشر گردید. این ویژه‌نامه به بررسی و تحلیل برنامه هفتم توسعه می‌پردازد و با نگاهی موشکافانه نقاط مثبت و منفی این برنامه را عریان می‌نماید.

مجوز انتشار کتاب "فریادی بر دیوار" صادر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات حزب اراده ملت ایران مجوز انتشار کتاب فریادی بر دیوار تألیف و گردآوری زهره رحیمی صادر شده‌است و این کتاب وارد مرحله صفحه بندی و طراحی جلد شده‌است.

هفتادویکمین جلسه هیات دبیران حوزه های حزب

هفتم تیرماه با ریاست احمد حکیمی پور هفتادویکیمین جلسه هیات دبیران حوزه های حزب برگزار شد. در این جلسه دبیران حوزه های شانزده گانه حزب گزارش های خود را ارائه نمودند.

تحلیل انتخابات ۲۰۲۳ ترکیه در دفتر سیاسی حاما

یکصدوهشتادمین جلسه دفتر سیاسی حزب اراده ملت ایران روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای دفتر سیاسی و برخی از اعضای شورای مرکزی و سرحوزه‌های حزبی برگزار شد

مشارکت در جشنواره رسانه های ایران

بدنبال فراخوان بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه های ایران، شورای سردبیری نشریه اراده ملت ایران ۱۲ مطلب از بین صدها مطلب منتشر شده در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ نشریه اراده ملت را برای شرکت در بخش رقابتی این جشنواره انتخاب و به دبیرخانه جشنواره ارسال نمود.

نسخه الکترونیک سه کتاب آخر انتشارات حاما عرضه شد

نسخه الکترونیک کتاب های ساعت صفر توسعه و امنیت سیاسی (جواد مسعودی)، بنیان های مردم سالاری اجتماعی (سوسیال دموکراسی (ترجمه زهره رحیمی) و رمان یک خوشه نور (اکبر صمدی) از طریق سایت و اپلیکیشن طاقچه به بازار ارائه شد.

هفتادمین جلسه هیات دبیران حوزه ها برگزار گردید

در آخرین ساعات روز چهارشنبه ۲۴ خرداد، هیات دبیران با حضور اعضا جدید هفتادمین جلسه خود را برگزار کرد. در این جلسه بعد از خیرمقدم دبیرکل به اعضا جدید هیات دبیران، اعضا گزارش خود از جلسات حوزه ای را در دو هفته اخیر ارائه دادند

اوقات فراغت و نقش اقتصادی زنان در دستور کار انتشارات حزب اراده ملت ایران

دو موضوع عنوان دو کتاب جدید حزب خواهد بود. طبق برنامه ریزی صورت گرفته در انتشارات حزب قرار شده است که در تابستان امسال دو کتاب جدید توسط انتشارات در حوزه اوقات فراغت و مشارکت اقتصادی زنان منتشر گردد.

یک‌صد و هفتاد و هشتمین جلسه دفتر سیاسی حزب اراده ملت به ریاست شمس افرازی‌زاده برگزار شد.

باتوجه‌به مسائل مطرح شده در حوزه‌های حزبی و احصای آنها توسط سر حوزه‌ها و انتقال این مسائل به دفتر سیاسی و ضرورت پرداختن به این موضوعات، دفتر سیاسی ضمن تحلیل اخبار مهم روز کشور با دو دستور کار در هر جلسه به تحلیل و بررسی موضوعات حوزه‌ها می‌پردازد.

حضور موفق انتشارات حزب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

انتشارات حزب اراده ملت ایران دومین تجربه حضور فیزیکی خود در نمایشگاه کتاب تهران را از سر گذراند. سال گذشته انتشارات حزب با ۱۴ عنوان کتاب در نمایشگاه حضور پیدا کرد و امسال با افزایش ۷ عنوان کتاب، دومین آزمودگی خود را با ۲۱ عنوان رقم زد.

حوزه‌های شهرستان محور و تخصصی در حزب ایجاد می‌شود

در آخرین جلسه هیات دبیران حوزه‌های حزب مقرر گردید که برای چابک‌تر کردن حوزه‌ها، افزایش انگیزه اعضا و حرکت به سمت جلسات حضوری؛ در کنار حوزه‌های کلاسیک حزبی، حوزه‌های تخصص محور و شهرستان محور ایجاد گردد.

دو کتاب جدید در صف انتشار قرار گرفت

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته دو کتاب فریادی بر دیوار (تألیف و گردآوری توسط زهره رحیمی) و بالکن رسوایی (ترجمه و نقد توسط ادریس محمدی) آماده انتشار شده‌اند.

صدور پیام گرامیداشت روزجهانی کارگر از طرف دفتر سیاسی حزب

دفتر سیاسی حزب اراده ملت ایران در پیام گرامیداشتی به مناسبت روز جهانی کارگر (اول ماه می)، ضمن احترام به این مناسبت بزرگ، تاکید می‌کند که ادامه بی‌توجهی به حقوق مسلم کارگران و معضلات ایشان، موجب بروز پیامدهای تلخی در زندگی و معیشت کارگران و خانواده‌های محترم ایشان گردیده و همچنین جامعه را ناگزیر با بروز تنش‌های اجتماعی و مدنی مواجه ‌می‌کند.

ابهام در حضور انتشارات حزب اراده ملت ایران در بخش فیزیکی نمایشگاه کتاب

انتشارات حزب اراده ملت ایران سال گذشته با ۱۴ عنوان کتاب هم در بخش فیزیکی و هم در بخش مجازی نمایشگاه حضور داشت. اما امسال و در حالیکه ۲۱ عنوان کتاب را آماده ارائه نموده بود، فقط مجوز حضور در بخش مجازی نمایشگاه را دریافت کرد و از حضور در بخش فیزیکی نمایشگاه محروم شد.

آخرین مطالب

شهریور، ماه آخر تابستان

چه باید کرد؟ تقابل یا تعامل

بر صدر نشستن ناشایستگان

دانشگاه و مصائب آن؛ زین قصه هفت‌گنبد افلاک پر صداست

صدای توده‌های مردم راهگشاست

مأموریت حزب در مقابل نحوه تحلیل موقعیت توسط حاکمان

استاد حفاظت از ایران

صدای زنان در اعتراضات اخیر

یوز ایرانی نماد آموزش محیط‌زیست در ایران

انواع اخلاق‌گرایی فلسفی و کاربست آنها در “اخلاق حرفه‌ای”

کشور در دست حزب امام صادقی‌ها

مصوبه حجاب و عفاف به نتیجه نخواهد رسید

اجتماعیون اعتدالیون

جهان در هفته ای که گذشت (69)

جلسات حوزه‌ها به‌سمت حضوری شدن می‌رود

به‌زودی دو کتاب جدید از انتشارات حزب اراده ملت به چاپ خواهد رسید

ابراز نگرانی دفتر سیاسی حزب از برخورد با اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها

گردهمایی سالانه حزب باز هم به تعویق افتاد

نوچه‌گری و نوچه‌پروری

یک دم رهایی

ثروت، قدرت، فساد و خشونت در چین کمونیست

گلستان در شیراز

سرنوشت یکسان دست‌های دیکتاتور

موسیقی آمریکا از دیدگاه سیدنی فینکلشتاین

روح زمانه

وقتی پسری می‌میرد

و آسمانی که بسیارمان نمی‌بینیم!

توسعه پایدار؛ صنعت، نوآوری و زیرساخت

دیباچه ویژه نامه احزاب و انتخابات

پایان پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورا