اخبار حزبی

یک‌صد و هفتاد و هشتمین جلسه دفتر سیاسی حزب اراده ملت به ریاست شمس افرازی‌زاده برگزار شد.

باتوجه‌به مسائل مطرح شده در حوزه‌های حزبی و احصای آنها توسط سر حوزه‌ها و انتقال این مسائل به دفتر سیاسی و ضرورت پرداختن به این موضوعات، دفتر سیاسی ضمن تحلیل اخبار مهم روز کشور با دو دستور کار در هر جلسه به تحلیل و بررسی موضوعات حوزه‌ها می‌پردازد.

حضور موفق انتشارات حزب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

انتشارات حزب اراده ملت ایران دومین تجربه حضور فیزیکی خود در نمایشگاه کتاب تهران را از سر گذراند. سال گذشته انتشارات حزب با ۱۴ عنوان کتاب در نمایشگاه حضور پیدا کرد و امسال با افزایش ۷ عنوان کتاب، دومین آزمودگی خود را با ۲۱ عنوان رقم زد.

حوزه‌های شهرستان محور و تخصصی در حزب ایجاد می‌شود

در آخرین جلسه هیات دبیران حوزه‌های حزب مقرر گردید که برای چابک‌تر کردن حوزه‌ها، افزایش انگیزه اعضا و حرکت به سمت جلسات حضوری؛ در کنار حوزه‌های کلاسیک حزبی، حوزه‌های تخصص محور و شهرستان محور ایجاد گردد.

دو کتاب جدید در صف انتشار قرار گرفت

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته دو کتاب فریادی بر دیوار (تألیف و گردآوری توسط زهره رحیمی) و بالکن رسوایی (ترجمه و نقد توسط ادریس محمدی) آماده انتشار شده‌اند.

صدور پیام گرامیداشت روزجهانی کارگر از طرف دفتر سیاسی حزب

دفتر سیاسی حزب اراده ملت ایران در پیام گرامیداشتی به مناسبت روز جهانی کارگر (اول ماه می)، ضمن احترام به این مناسبت بزرگ، تاکید می‌کند که ادامه بی‌توجهی به حقوق مسلم کارگران و معضلات ایشان، موجب بروز پیامدهای تلخی در زندگی و معیشت کارگران و خانواده‌های محترم ایشان گردیده و همچنین جامعه را ناگزیر با بروز تنش‌های اجتماعی و مدنی مواجه ‌می‌کند.

ابهام در حضور انتشارات حزب اراده ملت ایران در بخش فیزیکی نمایشگاه کتاب

انتشارات حزب اراده ملت ایران سال گذشته با ۱۴ عنوان کتاب هم در بخش فیزیکی و هم در بخش مجازی نمایشگاه حضور داشت. اما امسال و در حالیکه ۲۱ عنوان کتاب را آماده ارائه نموده بود، فقط مجوز حضور در بخش مجازی نمایشگاه را دریافت کرد و از حضور در بخش فیزیکی نمایشگاه محروم شد.

سومین گردهمائی فصلی اعضا هیات‌تحریریه نشریه اراده ملت برگزار شد

در ادامه دو نشست فصلی اعضا هیات تحریریه نشریه اراده ملت، سومین نشست فصلی در جمعه ۱۵ اردیبهشت برگزار شد. در این نشست که ۱۳ نفر از اعضا هیات تحریریره و حزب در آن حضور داشتند ضمن گپ‌و‌گفت‌های دوستانه، در مورد برنامه‌های آتی نشریه در جهات ارتقا کمی و کیفی آن صحبت شد و افراد نظرات خویش را مطرح نمودند.

حضور اعضا حزب در دو دیدار سیاسی

جمعی از فعالان سیاسی اخیرا با رئیس دولت اصلاحات دیدار کردند. در این دیدار موضوعات مختلفی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این دیدار علاوه بر چهره های سیاسی همچون فیاض زاهد، اسفندیار عبداللهی، غلامعلی رجایی، مهدی نصیری، محمدعلی ابطحی و ...؛ پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت نیز حضور داشت

هیات دبیران حوزه‌های حزب ترمیم میشود

بعد از تعطیلات نوروزی، طی دو نشست (جلسات ۶۷ و ۶۸) اعضا شورای دبیران با مدیریت دبیرکل حزب، به بررسی عملکرد حوزه‌های حزبی، دبیران و سرحوزه‌ها آن پرداختند

اولین جلسه دفتر سیاسی در سال نو برگزار شد

صد و هفتاد و پنجمین جلسه دفتر سیاسی با بررسی تحلیل اعضا از وقایع و حوادث سال ۱۴۰۱ روز ۱۶ فروردین برگزار شد. در این جلسه که با مدیریت شمس افرازی زاده ریاست دفتر سیاسی برگزار می‌گردید، ابتدا اعضا اطلاعات و اخبار خود از مسائل یک ماه اخیر را برای استحضار سایرین ارائه کردند.

کتاب بنیان‌های سوسیال دموکراسی چاپ گردید

پنجمین جلد از مجموعه "خوانشی نوین: مردمسالاری اجتماعی" چاپ شد. این کتاب ۱۷۵ صفحه‌ای توسط زهره رحیمی از زبان انگلیسی ترجمه شده است و اصول بنیادین سوسیال دموکراسی را به طور مبسوط شرح و بسط می‌دهد.

انتشار کتاب گفتار ۲ متوقف شد

کتاب گفتار ۲ مشتمل بر بیانیه‌های ارکان مختلف حزب اراده ملت ایران از سال ۱۳۹۸ تاکنون، بهمن سال گذشته (۱۴۰۱) برای کسب مجوز چاپ به وزارت ارشاد تحویل گردید

پیام نوروزی دبیرکل حزب اراده ملت ایران

یک سال دیگر از چرخ روزگار و دفتر عمر سپری شد. با انبوهی از درد ها، سختی ها و مشکلات و مشقاتی که بر هموطنان و کشور عزیزمان رفت. مدتهاست این مرز و بوم با شادی و رفاه و آرامش بیگانه شده و امیدها و آرزوها مخصوصا درنسل جوان رنگ می بازد.

سایت رسمی حزب اراده ملت ایران دچار اختلال شد

سایت رسمی حزب از ۶ اسفند قابل دسترسی نمیباشد. بنا به گزارش مسول فنی سایت، از روز ۶ اسفند امکان بارگزاری مطلب بر روی سایت وجود ندارد و خود سایت نیز دیده نمیشود.

اولین رمان انتشارات حزب برای چاپ آماده شد

اکبر صمدی نویسنده اردبیلی که قبلا از ایشان رمانهای یک آسمان باران (نشر آتنا) و یک اتفاق (نشر دانش پذیر) به چاپ رسیده است، اثر جدید خود با نام “یک خوشه نور” را برای چاپ به انتشارات حزب سپرد

اعضا هیات دبیران حوزه ها به شور نشستند

جلسه شصت و چهارم هیات دبیران حوزه ها روز سوم اسفند ماه برگزار شد و دبیران گزارش حوزه های خود را ارائه نمودند. در این جلسه دبیرکل توضیح مبسوطی در مورد اهمیت پرداختن به مسئله اقوام؛ مشکلات و چالش های آن و نحوه ورود به این بحث در شرایط امروز ایران ارائه دادند.

ثبت نام انتشارات حزب در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بدنبال حضور موفق انتشارات حاما در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰، برای سال آینده نیز این انتشارات تصمیم به حضور در نمایشگاه گرفته است.

کتاب راقمان انقلاب چاپ شد

کتاب راقمان انقلاب اثر نویسنده مشهور مصری سلامه موسی برای اولین بار به زبان پارسی چاپ شد.

احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب باقی ماند

سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب در دور هشتم روز جمعه ۲۱ بهمن برگزار شد. طبق دستور کار قرار بود که اعضا شورای مرکزی در این جلسه دبیرکل حزب را برای یک دوره یک‌ساله دیگر انتخاب نمایند.

جلسه هیئت دبیران حوزه‌ها

شصت و سومین جلسه هیئت دبیران حزب روز چهارشنبه ۱۹ بهمن برگزار شد. در این جلسه دبیران آخرین گزارش خود از وضعیت اعضا در حوزه‌ها و زیرحوزه‌های مختلف را ارائه دادند.

بیانیه دفتر سیاسی حزب منتشر شد

صد و هفتاد و چهارمین جلسه دفتر سیاسی، روز یکشنبه اول اسفند، با حضور اعضای جدید دفتر سیاسی برگزار شد. در این جلسه اعضا به بررسی پیش‌نویس بیانیه حزب پرداختند و نقطه‌نظرات خویش در این باب را بیان کردند.

مجمع‌عمومی سالانه حاما در اسفند ماه برگزار میشود

طبق دستور کار جلسه سیزدهم شورای مرکزی حزب، قرار شده است که اعضا این شورا تاریخ مجمع‌عمومی سالانه حزب را مشخص نمایند. باتوجه‌به محدودیت‌های زمانی احتمالاً این جلسه در اسفندماه برگزار خواهد گردید.

آخرین جلسه دفتر سیاسی برگزار شد

صدوهفتادوسومین جلسه دفتر سیاسی که آخرین جلسه دوره فعلی آن است روز یکشنبه نه بهمن‌ماه برگزار گردید. در این جلسه گزارش مفصل و مبسوطی از همایش فصلی خانه احزاب ارائه شد و دیدگاه‌های مطرح شده در این همایش به اطلاع اعضا دفتر سیاسی رسید.

سه کتاب انتشارات حزب در نوبت دریافت مجوز قرار گرفت

در ماه های پایانی سال و باهدف رسیدن آخرین کتاب‌های انتشارات حزب به نمایشگاه بین‌المللی کتاب، سه کتاب جدید از انتشارات حاما در صف دریافت مجوز از وزارت ارشاد قرار گرفت.

حضور نمایندگان حزب در همایش فصلی خانه احزاب

همایش فصلی خانه احزاب ایران در روز شنبه هشتم بهمن ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل تالار وزارت کشور با عنوان آسیب‌شناسی دو انتخابات اخیر در جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

آخرین مطالب

پایان نمایشگاه کتاب تهران

انعطاف پذیری و گره های فروبسته کار

به بهانه گرامیداشت جان‌های جوانی که به مرزبانی، پرپر شدند

بد عملی های نهاد انتخابات باعث مشارکت گریزی شده است

«مشارکت مدنی و پیوندهای اجتماعی»

فعالیت ترکیبی حلقه مفقوده رابطه ما با جهان پیرامون

«ملاقات من‌هایی که ماییم در آشفته بازار گفتمانی»

گزارش تصویری 34 امین نمایشگاه بین المللی کتاب

ملحد عقل گرا

خانه‌ سبز- یک تجربه

مجلس به دنبال اهدافی است که با نیاز مردم انطباق ندارد

هم وزارت رفت، هم فیدیلیتی و دیگنیتی

کیفیت آگاهی انسان در هر لحظه، آینده را شکل می‌دهد.

آزمون و تجربه دموکراسی در ایران

خانه ملت

دفتر پرسش‌ها

نابغه ناشنوایی که پیشوای موسیقیدانان جهان شد

به تو می‌رسم دوباره

«جنون اندیشه»

توسعه پایدار؛ سلامت مطلوب و رفاه

کمیته های ستار

جهان در هفته‌ای که گذشت (63)

یک‌صد و هفتاد و هشتمین جلسه دفتر سیاسی حزب اراده ملت به ریاست شمس افرازی‌زاده برگزار شد.

حضور موفق انتشارات حزب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

حوزه‌های شهرستان محور و تخصصی در حزب ایجاد می‌شود

دو کتاب جدید در صف انتشار قرار گرفت

آموزش‌های تشکیلاتی (2)

دیباچه ویژه نامه نمایشگاه کتاب تهران

بهانه‌های ساده

و اینک تولد انسان جدید ایرانی